World Of Tanks

Jak na RSS

Adresa RSS na mp3

http://www.mp3stahuj.cz/rss.php

Adresa RSS na videoklipy

http://www.mp3stahuj.cz/rss_videoklipy.php

Adresa RSS na legrační videa

http://www.mp3stahuj.cz/rss_lvidea.php

Adresa RSS na obrázky

http://www.mp3stahuj.cz/rss_obrazky.php

Co je to RSS?

Technologie RSS umožňuje uživatelům Internetu přihlásit se k odběru novinek z webu, který nabízí RSS zdroj. Tento zdroj se většinou vyskytuje na stránkách, kde se obsah mění a přidává velmi často (například zpravodajské servery). Na našich stránkách nabízíme v RSS zdroji výpis nejnovějšího obsahu, aniž by jste museli spouštět web. Aby jste mohli RSS zdroj používat, je zapotřebí mít na svém počítači k dispozici RSS čtečku.

Jak vložit RSS na seznam.cz?

Přihlašte se na www.seznam.cz do svého mailu a bez odhlášení jděte na hlavní stránku Seznam.cz Klikněte na Nastavení, kde se objeví Vlastní obsah - RSS. Do kolonky zadejte adresu RSS zdroje (odkaz nahoře na této stránce) Uložte a je to :o) Máte každý den na Seznamu nový obsah.

Jak používat RSS čtečku?

Na internetu je k dispozice veliké množství RSS čteček a je jen na uživateli, jaká mu bude nejvíce vyhovovat. My jako příklad použijeme RSS čtečku Bizz RSS Feed Liner 4.11, která je volně šířitelná a můžete si ji zdarma stáhnou na adrese
http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/rss-ctecky/bizz-rss-news-headliner/.

Po stažení, bezproblémové instalaci a spuštění se nám ve vrchní části obrazovky objeví menší lišta, která informuje o stavu načtení RSS zdrojů. Po načtení těchto zdrojů, se v liště začnou pohybovat nejnovější odkazy ze stránek stahuj.cz. Pro přidání našeho RSS zdroje klikněte v horní liště na tzv. fajfku(druhé tlačítko zleva) a otevře se Vám okno Manažer RSS zdrojů. Použijte klávesovou zkratku CTRL+N pro přidání nového zdroje. Pole HOST vyplňte takto: www.mp3stahuj.cz, pole cesta takto: např. /rss.php (podle toho co chcete zobrazovat) a nakonec u pole název zdroje klikněte na malou šipečky hned vedle názvu, zobrazí se dotaz, chcete pojmenovat zdroj názvem ze stažených dat, klikněte na ano. Poté už jen dejte ok a v manažeru rss zdrojů klikněte na ikonku uplně vpravo(uložit změny do lokální databáze). Nyní by Vám měli začít běhat ve vrchní liště odkazy na naše nejnovější obsah podle výběru.

Přidej si nás na Facebook

Novinky

3.9. - Hudba je přece zábava!
Muzika je nedílnou součástí našich životů. Mp3 skladby plní naše mobilní telefony, tablety, mp3 přehrávače a další zařízení dobrou náladou při poslechu své oblíbené hudby. Přejít na všechny mp3.

Archiv

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).