World Of Tanks

Nápověda

1. Jak vyhledávat mp3, videoklipy, legrační videa a profily?

Pro vyhledávání v těchto sekcích slouží horní část stránky, kde si vybereš co chceš vyhledat.

2. Jak stahovat mp3?

Pro stažení požadované mp3 na disk klikni pravým tlařítkem myši na stáhnout a zvol Uložit cíl jako... (platí pro prohlížeče IE a Opera), nebo klikni levým tlačítkem myši na stáhnout (platí pro prohlížeč Mozilla). Pokud se mp3 po kliknutí na stáhnout začne přehrávat, je třeba v prohlížeči dát Soubor->Uložit stránku jako (Ctrl + S)

3. Jak přidávat videoklipy nebo legrační videa do oblíbených?

Pokud se ti nějaký videoklip nebo legrační video líbí přidejte si ho do oblíbených. Nebudeš muset dlouze a hledat a zjišťovat co se ti to vlastně líbilo. Další velkou výhodou je že můžeš mít svůj žebříček oblíbených videoklipů a legračních videí poslat přátelům a ty si také mohou prohlédnout jaký máš vkus. Pro uložení do oblíbených klikni na požadovaný videoklip nebo legrační video a po otevření okna pro přehrání dej přidat k oblíbeným. Tato služba je dostupná pouze přihlášeným uživatelům.

4. Co je Mp3 na profil?

Pokud nalezneš svoji oblíbenou skladbu a dáš play, tak velde přehravače můžeš objevit odkaz Mp3 na profil. Po kliknutí se daná mp3 umístí na Tvůj profil a kdokoliv tě navštíví, tak si může poslechnout tvoji hudbu.

5. K čemu slouží adresář?

Do adresáře si může přihlášený uživatel ukládat emailové adresy svých přátel nebo známých a poté máš ulehčené posílání mp3, videoklipů, legračních videí atd. přátelům. Vždy stačí už jen pouze kliknout na přítele, kterého máš v adresáři a jeho emailová adresa se zapíše přímo do pole pro příjemce emailu. Při vkládání přátel do adresáře je třeba zadat alespoň jméno a emailovou adresu.

6. Jak si vytvořit a přehrát vlastní playlist?

Playlist si tvoříš přidáváním mp3 do oblíbených. Pro přehrání všech oblíbených mp3 klikni v horní nabídce na oblíbené a v tabulce oblíbené mp3 dej přehravač. V nastavení můžeš nastavit náhodné přehrávání mp3.

7. Jak vložit na stránky přehravač s oblíbenou mp3?

Vyber si požadovanou mp3 a otevři ji, po otevření klikni na play a zkopíruj Kód na web. Vlož do tvých stránek nebo na nástěnku na stránkách lide.cz.

8. Jak stáhnout videa?

Otevři video. Po kliknutí na stáhnout zvol výstupní formát. Na výběr máš 3 formáty. MP4 jako klasické video. FLV jako flash video. Pokud chceš video do mobilu, zvol jako výstupní formát .3gp. Poté stačí už jen video nahrát do mobilu.

9. Jak vyplnit profil?

Klikněte na nastavení v horním menu a zde naleznete vše co potřebujete. Můžete nahrávat vlastní fotky, editovat přátelé, doplňovat informace o sobě atd.

10. K čemu slouží hlavní fotka?

Když si nastavíš nějakou fotku jako hlavní, bude se zobrazovat při najetí na tvoji přezdívku. To znamená uplně všude (přátelé, online uživatelé, vyhledávání...)

11. Jak poznám, že si uživatel přečetl můj vzkaz?

Když máš otevřené odeslané zprávy, tak se nepřečtené zprávy zobrazují tučně.

Přidej si nás na Facebook

Novinky

3.9. - Hudba je přece zábava!
Muzika je nedílnou součástí našich životů. Mp3 skladby plní naše mobilní telefony, tablety, mp3 přehrávače a další zařízení dobrou náladou při poslechu své oblíbené hudby. Přejít na všechny mp3.

Archiv

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).